Antalya Çıkışlı Turlar - Öz Antalya Turizm Seyahat
ANASAYFA HABER ARA ARŞİV GALERİ VİDEO ANKET YENİ WEB SİTEMİZ RSS İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
GELİDONYA FENERİ - KORSAN KOYU - MELANİPPE ANTİK KENTİ - KARAÖZ Doğa Yürüyüş ve Kültür Turu .......................................

GELİDONYA FENERİ - KORSAN KOYU - MELANİPPE ANTİK KENTİ - KARAÖZ Doğa Yürüyüş ve Kültür Turu .......................................

Tarih 28 Ocak 2019, 13:34 Editör MustafaDalkıran

Siz daha önce alanında uzman, 25 yıllık tecrübesi bilgi birikimi olan profesyonel kokartlı bir rehber ve seyahat acentasının tamamen kendi organizasyonu ile ' Doğa Yürüyüş Kültür Turu ' yaptınız mı? Cevabınızın HAYIR olduğunu duyabiliyoruz.

Antalya Çıkışlı Turların mimarı firmamız olarak uzun zamandır sizlerden gelen yoğun talep neticesinde ' Doğa Yürüyüş Kültür Turlarımız ' Profesyonel Kokartlı Rehberimiz İlker Yıldız önderliğinde başlıyor.

Gelidonya Feneri - Korsan Koyu - Melanippe Antik Kenti - Karaöz

***YASAL UYARI ***
*** 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Yasası ve Seyahat Acentaları Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca her türlü gezi - tur yapma, organize etme yetkisi sadece A Grubu Seyahat Acentalarına verilmiştir.Hiçbir Dernek, Sendika, STK, Sportif Kulüp, Facebook üzerinden örgütlenen gruplar, Evhanımları, Taşımacı firmalar, Otobüsçü-Minibüsçü esnaf ve diğerleri SEYAHAT ACENTALARI olmadan gezi-tur yapma yetkisine sahip olmayıp yaptıkları işler KAÇAK GEZİ-TUR kapsamına girmekte olup suç teşkil etmektedir. Aksi takdirde yasanın ve yönetmelik maddelerinin belirttiği cezai müeyyideler ile karşılaşacak olup katılımcılarının da bu hususu gözönüne alıp mağdur olmamaları için KAÇAK GEZİ - TUR organizasyonlarına katılmamaları gerekmektedir.***

* Yıllardır bu organizasyonları uygulayan öncülüğünü yapan firmamız olarak uyarımız sizlerin yaşayabileceğiniz sıkıntılarda ( kaza / ölüm / yaralanma / araç arızası / yolda kalma vb ) yukarıdaki yasal olmayan KAÇAK TUR - GEZİ faaliyeti yürütenlerin veya yasal kılıfa uyduranların , bahsedilen sıkıntıları yaşamanız durumunda sizlerin arkasında ne kadar duracakları bilincinde olmanızdır.

ÖZ ANTALYA TURİZM SEYAHAT ACENTASI

GELİDONYA FENERİ - KORSAN KOYU -  MELANİPPE ANTİK KENTİ - KARAÖZ  * Doğa - Yürüyüş - Kültür Turu *

.......................................

08.00 Antalya çıkış
* Telefondan bizleri arayarak rezervasyon yaptıran katılımcılarımıza turdan 1 önce aşağıdaki ALINIŞ DURAKLARI ve SAATLERİNE göre her bir kayıtlı  katılımcımız tek tek aranarak biniş saatleri bilgilendirilecektir.Telefondan bizlere yapılmayan rezervasyonlar geçersizdir.LÜTFEN BİNİŞ NOKTASI ve SAATLER İÇİN SAYFANIN ALT KISMINI OKUYUNUZ.
- Sarısu Doğa Park kahvaltı molası ( 1 adet simit + 1 adet pohaça ikramımız olup semaverdeki çaylar ücretsizdir. Dışarıdan yiyecek getirilmemesi rica olunur.)
- Kumluca - Adrasan üzeri Karaöz
- Profesyonel Kokartlı Rehberimiz ile YÜRÜYÜŞ: Korsan Koyu mevkinden başlayıp 3 km düz toprak yol + 2 km Gelidonya Feneri'ne çıkış rampa patika yol gidiş ve başlama noktası Korsan Koyu'na dönüş toplam 10 km
- Korsan Koyu öğle yemeği molası ( firmamız tarafından hazırlanacak olan öğle yemeği mangalda köfte ekmek ya da tavuk ekmek + 1 adet ayran ya da meşrubat + demleme çay )
-
Melanippe Antik Kenti serbest zaman ve fotoğraf çekimleri Profesyonel Kokartlı Rehberimiz sunumuyla
-
Korsan Koyu çıkış - Karaöz fotoğraf molası ve serbest zaman
- Adrasan - Kemer üzeri Antalya dönüş

ROTA BİLGİLERİ:
Parkur uzunluğu: 10 km
Yol                      : Toprak

Patika                 : Taşlık, toprak
Arazi                   : Maki
Zorluk                 : Kolay ve rahat

KATILIMCILARIMIZIN YANLARINDA GETİRMESİ GEREKENLER
+ Bilek korumalı, lastik tabanlı bot
+ Yürüyüş ağırlıklı kıyafetler
+ 1.5 litre su, atıştırmalıklar
+ Gölgenin az, güneşli bir günde şapka veya bandana getirmesi tavsiye edilir.
+ İlaç kullanan misafirlerimizin ilaçlarını yanlarına almaları önemle rica olunur.
+ Yüzmek isteyen misafirlerimiz deniz kıyafetlerini yanlarına getirebilirler.
+ Sırt çantası, dileyen misafirlerimiz baton, hava şartlarına göre şemsiye / yağmurluk, uzun kollu kıyafet - ceket

KİŞİ BAŞI NAKİT: ....TL
*** Çocuk Durumu :
* 4-6 yaş ücretsiz olup kucakta gider, Koltuk talep edilirse +...TL ; yemek talep edilirse +...TL
* 7-11 yaş ....TL ücretlidir. Tüm hizmetler dahildir.


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER (+)
+ ULAŞIM
+ ÖĞLE YEMEĞİ ( mangalda köfte / tavuk ekmek + ayran / meşrubat + çay )
+ PROFESYONEL KOKARTLI REHBERİMİZ İLE PROFESYONEL YÜRÜYÜŞ ve REHBERLİK HİZMETLERİ
+ FİRMAMIZ GÜVENCESİ ve YOL SİGORTALARI
+ ÖZEL SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (TC KİMLİK NUMARASI İLE KİŞİYE ÖZEL SİGORTA)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER (-)
- SABAH KAHVALTISI ( simit+pohaça ikramı harici harcamalar)
- EXTRA KİŞİSEL HARCAMALAR

Rezervasyon ve Bilgi: 0242 244 97 07 - 0242 247 55 11
Ofis Cep İsmail Bey       0530 566 06 94
Ofis Cep Gülsüm Hanım :  0541 411 69 75

ÖNEMLİ DUYURULAR - NOTLAR LÜTFEN OKUYUNUZ...

Not: Yürüşüşümüz Profesyonel Kokartlı Rehberlerimiz liderliğinde gerçekleştirilecek olup 30 kişi 1 midibüs kontenjanlıdır. Yoğun talep olması durumunda 2. araç açılabilecektir.

Not: Yürüyüş esnasında sigara içimi yasaktır ve rehberin talimatlarına uyulması rica olunur. İhtiyaç molalarında ihiyaçlar giderilecektir.

Not: Yürüyüşümüz kolay - rahat parkur olup herkes katılabilir. 4 yaş ve üzeri çocuklara uygundur.

Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.

Not: Yürüşüyümüze evcil hayvan kabul edilmemektedir. (kedi/köpek/kuş vb)

Alınış Noktaları - Durakları ve Saatleri :
Not: Bizleri ofis telefonlarımızdan arayarak rezervasyon yaptıran tüm misafirler kayıt esnasında aşağıdaki noktalardan alınacak olup cuma ya da cumartesi kayıtlı tüm misafirler cep telefonlarından aranarak teyitleşilecek ve turumuza katılım sağlayacaklardır. Telefondan yapılmayan rezervasyonlar geçersizdir.

- Dünyagöz Hastanesi girişi önü                  06.30
- Eski Real / Haşim İşcan Kültür Merkezi  Önü    06.35
- Mevlana Üst Geçitler altı                      06.40
- Anadolu Hastanesi Bim Önü otobüs durağı        06.45
- Burhanettin Onat Caddesi ve yol üzeri          06.45
- Sampi Kavşağı otobüs durağı ve yol üzeri       06.50
- Dedeman - Şirinyalı  ve yol üzeri              06.55
- Laura karşısı kütüphane park önü Kırcami       07.00
- Kırcami ve devamı yol üzeri                    07.05
- Diş Hastanesi karşısı                          07.10
- Melahat Faraçlar okulu önü otobüs durağı       07.10
- Narenciye ve devamı yol üzeri                  07.10
- Mevlana Bp - Vatan Bilgisayar önü otobüs durağı 07.20
- Mevlana Kavşağı ve Yüzüncü Yıl devamı ( Vakıfbank Üst Geçit - Samanyolu karşısı - Gazi Lisesi karşısı üst geçit vb )  07.25
- Araştırma Hastanesi karşısı Meltem Megapol Sineması otobüs durağI 07.30
- 5M Migros karşısı Aktur Lunapark önü üst geçit altı    07.40
- İl Sağlık Müdürlüğü önü                                07.45
- Eski 1E1 önü otobüs durağı                             07.50
- Eski Türkay Otel / Bil Koleji önü                      07.55
- Boğaçayı Köprüsü öncesi / sonrası ve Altınyaka Bankamatikler 08.00
- Liman ve Hurma yol üzeri                               08.00


Bırakma Noktası: Alınan duraklarda en son alınan misafirden başlayarak aracın gidiş istikametine göre misafirlerimiz bırakılmaktadır.

Not: Katılımcılarımızın rezervasyon kayıt cep telefonlarına turdan 1 gün önce araç plaka / rehber / tur sorumlusunun bilgileri TOPLU SMS ile gönderilecek olup herhangi acil bir durum - iptal - güzergah değişim vb durumlarda katılımcıların tur sorumlusunu arayarak ya da SMS göndererek bilgilendirmesi rica olunur.

Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programını uygularken HAVA KOŞULLARI - İKLİM - YOL DURUMU  ve ZORUNLU HALLER'e göre tur programının uygulamasında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir.

*** 2005 yılından günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğumuz turlarımızın fotoğraflarını Mustafa Dalkıran Öz Antalya Tur kurumsal Facebook hesabımızdaki fotoğraflardan ve albümlerden; Öz Antalya Turizm Seyahat Acentası Facebook sayfamızdan ve grubumuzdan; tur videolarımızı da www.ozantalyatour.com.tr web adresimizdeki videolar kategorisinden REFERANS olarak inceleyebilirsiniz. ***

***YASAL UYARI ***
*** 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Yasası ve Seyahat Acentaları Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca  her türlü gezi - tur yapma, organize etme yetkisi sadece A Grubu Seyahat Acentalarına verilmiştir.Hiçbir Dernek, Sendika, STK, Sportif Kulüp, Facebook üzerinden örgütlenen gruplar, Evhanımları, Taşımacı firmalar, Otobüsçü-Minibüsçü esnaf ve diğerleri SEYAHAT ACENTALARI olmadan gezi-tur yapma yetkisine sahip olmayıp yaptıkları işler KAÇAK GEZİ-TUR kapsamına girmekte olup suç teşkil etmektedir. Aksi takdirde yasanın ve yönetmelik maddelerinin belirttiği cezai müeyyideler ile karşılaşacak olup katılımcılarının da bu hususu gözönüne alıp mağdur olmamaları için KAÇAK GEZİ - TUR organizasyonlarına katılmamaları gerekmektedir.***

* Yıllardır bu organizasyonları uygulayan öncülüğünü yapan firmamız olarak uyarımız sizlerin yaşayabileceğiniz sıkıntılarda ( kaza / ölüm / yaralanma / araç arızası / yolda kalma vb )  yukarıdaki yasal olmayan KAÇAK TUR - GEZİ faaliyeti yürütenlerin veya yasal kılıfa uyduranların , bahsedilen sıkıntıları yaşamanız durumunda sizlerin arkasında ne kadar duracakları bilincinde olmanızdır.

Bu haber 3927 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Doğa ve Yürüyüş Turları

DOĞA - YÜRÜYÜŞ ve KÜLTÜR TURLARI - ÖZ ANTALYA TUR KALİTESİ ve GÜVENCESİ PROFESYONEL REHBER İLKER YILDIZ AYRICALIĞIYLA

DOĞA - YÜRÜYÜŞ ve KÜLTÜR TURLARI - ÖZ ANTALYA TUR KALİTESİ ve GÜVENCESİ PROFESYONEL REHBER İLKER YILDIZ AYRICALIĞIYLA Siz daha önce alanında uzman, 26 yıllık tecrübesi bilgi birikimi olan profesyonel kokartlı bir rehber ve tamamen se...

KEMER ÇALIŞTEPE - ÇAMDAĞ / AKYARLAR TÜNELLERİ Doğa - Yürüyüş ve Kültür Turu ....................................

KEMER ÇALIŞTEPE - ÇAMDAĞ / AKYARLAR TÜNELLERİ Doğa - Yürüyüş ve Kültür Turu .................................... *** Doğa - Yürüyüş ve Kültür *** Profesyonel Kokartlı Rehberimiz önderliğinde Kemer Çalıştepe - Ayışığı Parkı...

TERMESSOS ANTİK KENTİ - KARAİN MAĞARASI - KIRKGÖZ Doğa Yürüyüş ve Kültür Turu .............................

TERMESSOS ANTİK KENTİ - KARAİN MAĞARASI - KIRKGÖZ Doğa Yürüyüş ve Kültür Turu ............................. *** Doğa - Yürüyüş ve Kültür *** Termessos Antik Kenti - Karain Mağarası - Kırkgöz Gölü *** 2005 yılından gün...

KAPAKLI SİMENA KALEKÖY KEKOVA BATIK KENT ÜÇAĞIZ Doğa Yürüyüş Kültür ve Tekne Turu ................................

KAPAKLI SİMENA KALEKÖY KEKOVA BATIK KENT ÜÇAĞIZ Doğa Yürüyüş Kültür ve Tekne Turu ................................ Siz daha önce alanında uzman, 26 yıllık tecrübesi bilgi birikimi olan profesyonel kokartlı bir rehber ve seyahat ac...

Facebook Tur Fotoğraf

ANKET

Turlarımız Hakkında Önerileriniz

Tüm Anketler

TARİH SAAT

HAVA DURUMU


MAİL LİSTESİNE KATIL

Mail Listemize Katılın
E-Mail:

Tursab Doğrulama


Öz Antalya Turizm Seyahat Acentası. Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı

Kurulum: Mehmet SÖKMEN