Antalya Çıkışlı Turlar - Öz Antalya Turizm Seyahat
ANASAYFA HABER ARA ARŞİV GALERİ VİDEO ANKET YENİ WEB SİTEMİZ RSS İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
FİRMAMIZ PROFİLİ

FİRMAMIZ PROFİLİ

Tarih 21 Şubat 2010, 16:22 Editör

Öz Antalya Turizm Seyahat Acentası' na göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Rezervasyon ve Bilgi : 0242 244 97 07 - 0242 247 55 11
Ofis Cep Gülsüm Hanım : 0541 411 69 75
Ofis Cep İsmail Bey : 0530 566 06 94
Mustafa Dalkıran Yetkili : 0535 678 81 71

FİRMAMIZ

*Profili;

        Türk Turizmine ilk adımımız, 1985 yılında Musa Dalkıran’ın  özel bir grubu Antalya’dan İzmir’e taşıma olarak tur yapması ile başlamış ve o günden beri Türk Turizmine hizmet vermekteyiz.

        1992 yılında Musa Dalkıran ve ortakları tarafından şehirlerarası yolcu taşımacılığı amacıyla Öz Antalya Turizm Ticaret Nakliyat Limited Şirketi kurulmuştur. Aynı zamanda da Türk gezginlerine de turlarımız devam etmiştir.

         2005 yılında Musa Dalkıran ve kurucu müdüremiz Ümmü Ayhan'ın da ( merhume) girişimleri ile Kültür ve Turizm Bakanlığı A grubu Seyahat Acentası işletme belgemizi ve Türsab üyeliğimizi alarak yasal çerçevede tescillenip değişen, gelişen Türk turizminde lokomatif olarak yerimizi sağlamlaştırdık. ( Türsab No: A – 5046 )

         2007 yılında Ulaştırma – Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Turistik Yolcu Taşıma D2 yetki belgemizi de alarak kendi yolcularımızı kendi araçlarımız ve tamamen kendi belgelerimiz ile taşımaya da başladık. ( UDH – ANT.U.NET: 07.314 )

         Tüm turların programı genel olarak Musa Dalkıran’ın 1985 yılında başlattığı bu işteki tecrübe , bilgi, birikime dayanarak özgün, orijinal olarak hazırlanmakta ayrıca Türk gezginlerin isteklerine göre de programlarımız şekillenmektedir.

        Ayrıca Öz Antalya Tur ailesinden bu işin içinde büyümüş, üniversite eğitimini tamamlamış ( sosyal bilgiler öğretmeni), genç girişimci Mustafa Dalkıran tarafından da özgün, orijinal turlar hazırlanmaktadır.  ( Kıbrıs Turları – Eskişehir Turları – diğerleri )
 
        Şu an 'Aile Şirketi' görüntüsüyle  faaliyetlerini sürdüren firmamız Musa Dalkıran ve Mustafa Dalkıran tarafından profesyonel olarak yönetilmekte , güleryüzlü, samimi , dürüst , saygın bir şekilde Türk Turizmine ve Türk Gezginlerine hizmet etmektedir.
 
*Vizyonu;
           Faaliyetlerimizde öncelik; kuruluşumuz, bireyin mutluluğu için açılmış bir kapı olup bireyi; eski ve yeni dostluklara, doğa, deniz ve tarihe götüren bir araçtır. Aile atmosferi ortamında geçen turlarımız sayesinde katılımcılarımızın sosyal dayanışması gelişmekte ve en güzel dostluklar kurulmaktadır.

          Yeryüzü cenneti ülkemizin her köşesine yapmış olduğumuz turlar ile insanlarımız ülkemizin tarihi,turistik ve doğal güzelliklerini tanımakta, yeni yerler keşfetmedir.

*Turları;

        12 ay boyunca Türkiye’nin her noktasına turlarımız gerçekleştirilmektedir. Genel olarak Antalya çıkışlı Turlar olmak koşuluyla;

- Günübirlik Turlar
- Karadeniz – Batum turları
- Kıbrıs Turları
- Gap Turları
- Kapadokya Turları
- Çanakkale Turları
- Ege Turları
- İstanbul Turları
- Batı Karadeniz Turları
- Kaplıca Turları
- Konya turları şeklindedir.

          Ayrıca okul turları ve grup – kurum – topluluklara özel turlar organize edilmekte ve talebe bağlı olarak başta Antalya ve çevresi olmak üzere Türkiye'nin her yerine değişik organizasyonlar, turlar ve yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.

Bu haber 3803 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Firmamız Profili

  • Bu kategoriye henüz haber eklenmedi.

Facebook Tur Fotoğraf

ANKET

Turlarımız Hakkında Önerileriniz





Tüm Anketler

TARİH SAAT

HAVA DURUMU


MAİL LİSTESİNE KATIL

Mail Listemize Katılın
E-Mail:

Tursab Doğrulama


Öz Antalya Turizm Seyahat Acentası. Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı

Kurulum: Mehmet SÖKMEN